
Probabil ca amenintarea lui Basescu, "de ce le e frica, nu scapa" se refera la batranii carora le era frica sa nu moara cu pensia de 1 leu sau tinerilor care se temeau sa nu-si creasca copiii in casele in care au locuit si bunicii lor; ori poate erau pentru cei care se "temeau" ca vor reusi sa traiasca frumos in tara asta si ca nu vor fi nevoiti sa emigreze. In sensul asta, presedintele are dreptate... Toti astia n-au scapat de ce le-a fost frica.
0 Comentarii