Lume, lume!! Dati navala... Se zvoneste ca Dl. Google vrea sa faca un OS (sistem de operare, ca ala de se cheama Windows la Microsoft, pentru domnisoara care vrea laptop rosu...) si a inceput printr-un browser ptr net (hai ca asta stii ce este...). Google Chrome m-a prins. Aproape ca am uitat de Firefox 2 (ca pe 3 nu-l suport!). Convinge-ti-va!
UPDATE: Din pacate, Chrome a fost dezinstalat la doar o zi de stat pe PC-ul meu... Si asta datorita contractului EULA pe care-l admiti implicit instaland programul si in care se spune ca trebuie sa "give Google a perpetual, irrevocable, worldwide, royalty-free, and nonexclusive license to reproduce, adapt, modify, translate, publish, publicly perform, publicly display and distribute any Content which you submit, post or display on or through, the Services". Era prea mult pentru mine...