Voi stiti cat e, IN MEDIE, un salariu de bugetar ???
715E! Adica 3.000 lei!
Pai daca un profesor are 7-8 milioane, cine are salariu de... 52 milioane?
UPDATE: S-ar parea ca cifra de 715E e cam gogonata. E de la Realitatea... :(
Stenges med umiddelbar virkning
Acum o zi
1 Comentarii
IN mediul privat ca sa iei 700 de euro trebuie sa muncesti de iti dar capacele pentru banii astia , plus ca oricand poti sa ramai fara servici .
Nici sefii de multinationala nu stiu daca nu cumva luna urmatoare o sa fie dati afara si o sa fie nevoiti sa-si caute de lucru !
Daca esti patron trebuie sa ai mare grija ca sa nu dai faliment , si raspunzi cu averea personala .