Voi stiti cat e, IN MEDIE, un salariu de bugetar ???
715E! Adica 3.000 lei!

Pai daca un profesor are 7-8 milioane, cine are salariu de... 52 milioane?

UPDATE: S-ar parea ca cifra de 715E e cam gogonata. E de la Realitatea... :(